Pioneers in the industry, we offer 8mm a-one gold tmt steel bar, 10mm a-one gold tmt steel bar, 12mm a-one gold tmt steel bar and 16mm a-one gold tmt steel bar from India.
₹ 63 / Kg Get Latest Price
| Diameter | 8 mm |
| Grade | FE 550D |
| Length | 12 m |
| Brand | A-One Gold |
| Unit | Kg |
| Usage | Residential, Commercial, Industrial |
Minimum order quantity: 1500 Kg
Our company is highly esteemed in offering A-One Gold TMT Steel Bars to the clients.
₹ 61.5 / Kg Get Latest Price
| Diameter | 10 mm |
| Grade | FE 550D |
| Length | 12 m |
| Brand | A-One Gold |
| Unit | Kg |
| Usage | Commercial, Residential, Industrial |
Minimum order quantity: 1500 Kg
₹ 61.5 / Kg Get Latest Price
| Diameter | 12 mm |
| Grade | FE 550D |
| Length | 12 m |
| Brand | A-One Gold |
| Unit | Kg |
| Usage | Residential, Industrial, Commercial |
Minimum order quantity: 1500 Kg
₹ 61.5 / Kg Get Latest Price
| Diameter | 16 mm |
| Grade | FE 550D |
| Length | 12 m |
| Brand | A-One Gold |
| Unit | Kg |
| Usage | Industrial, Commercial, Residential |
Minimum order quantity: 1500 Kg
Mr. Sarvesh (Partner)
Mohan Steel Corporation
No.59/A, 10 Cross, 1 N Block Rajajinagar
Bengaluru - 560010, Karnataka, India